0216 544 44 00  - 0216 544 44 99

ANA SAYFA

HASTA HİKAYELERİ

GÖRÜNTÜLER

SIK SORULANLAR

İLETİŞİM

MEDYA

PROF. DR. MELİH ATAHAN GÜVEN

- 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu.

 

- 1994 yılında ABD / New Orleans’ta Oschner Hospital – Cerrahi birimde çalıştı.

 

- 2000 yılında İzmir / Ege Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum AD’dan uzmanlığını aldı. 2000 yılı içinde İngiltere – Londra ya giderek “Diploma in Fetal Medicine” sınavını aldı ve Perinatoloji ile ilgili çalışmalarda bulunarak sertifikasyonları tamamladı.

 

- 2001 yılında Doppler ve invazif girişimler konusunda çalışmalar yapmak üzere Hırvatistan – Zagrep’te (Zagrep University) çalıştı.

 

- 2003-2004 yılları arasında yaklaşık 1 yıl süre ile İngiltere- Londra' da (St.Georgers Hospital) “Fetal Ekokardiyografi” eğitimi aldı ve perinatoloji ile ilgili çalışmalar yaptı.

 

- 2006 / Mart ayında Doçent olan Melih Atahan GÜVEN' in, ağırlıklı perinatoloji alanında olmak üzere 30’un üzerinde saygın uluslararası dergilerde yayımlanmış makalesi bulunmaktadır.

 

- 2007-2010 tarihleri arasında  Ankara’ da İleri Düzey Ultrasonografi Merkezinde perinatolog (perinatoloji uzmanı) olarak çalışmıştır

 

- 2010 yılından itibaren Acıbadem – Kadıköy – İstanbul Hastanesi' nde Kadın Hast. – Doğum Uzmanı ve Perinatolog ( Perinatoloji Uzmanı ) olarak çalışmaktadır.

 

- 2013 yılında Profesör olmuştur.

 

Bilgilendirme

Ultragebelik

Hamilelik - Doğum

İletişim

Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmak üzere verilmemiştir. Tanı ve tedaviler mutlaka bir hekim tarafından yapılması gereken işlemlerdir. Site içeriğinin bir şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak sorumluluk

tamamiyle ziyaretçiye aittir.

Prof. Dr. Melih Atahan GÜVEN

   Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

   Perinatolog - Perinatoloji Uzmanı

Ayrıntılı - Detaylı Ultrasonografi, Perinatoloji Merkezi / Acıbadem Kadıköy Hastanesi

 

Koşuyolu Mh. Acıbadem Hastanesi Tekin Sokak No:8 P.K:34718 Acıbadem - İstanbul

> Lohusalık

Site içerisinde yer alan tüm metinler Prof. Dr. Melih Atahan GÜVEN 'e aittir, izinsiz başka yerlerde kullanılamaz. Bu web sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanmaması gerekmektedir. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza başvurunuz.

 

©Prof.Dr.Melih Atahan GÜVEN  2010 - 2017 | Tüm Hakları Saklıdır | Modano30